Referenties

Veel van onze relaties zijn werkzaam bij de navolgende bedrijven, maar daarnaast ook bij vele andere (internationale) ondernemingen!

Zeer content met de snelle afwikkeling en service!

Ik kan het bijna niet geloven; ben hier echt zo blij mee! Alsof ik een loterij win!

Wat zeggen relaties over ons: “Een aanrader voor alle zeevarenden!

Bedankt dat je alles zo snel hebt kunnen regelen, echt top!

Wat zeggen relaties over ons: “Bedankt voor de uitstekende service!

Heel erg bedankt voor deze fijne manier van zaken doen!

Je hebt me heel goed geholpen! Goede service en een fijn contact!

Wederom bedankt voor de supersnelle reactie en inzet! Top!

Wat zeggen relaties over ons: “Heel erg bedankt voor alle hulp!

Wat zeggen relaties over ons: “Ben zo blij met uw hulp!

Wat zeggen relaties over ons: “Super, bedankt voor alle goede resultaten!

Wat zeggen relaties over ons: “Een betere adviseur vind je niet!

Wat zeggen relaties over ons: “Tu es/vous êtes formidable!

Wat zeggen relaties over ons: “Helemaal top. En bedankt voor de goede service!

Bedankt voor jullie snelle hulp/service! Ik zal jullie aanbevelen bij collega’s!

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

A
– Acta Marine  www.actamarine.com
– Allseas  www.allseas.com
– ALP Maritime  www.alpmaritime.com
– Applus www.applus.com
– Atlas
Professionals  www.atlasprofessionals.com

B
– Baggerbedrijf De Boer  www.dutchdredging.nl
– Bark EUROPA  www.barkeuropa.nl
– BigLift  
www.bigliftshipping.com
– Boluda Towage www.boluda.eu
– Boreas Maritime  www.boreasmaritime.com
– Boreas Tunnelling  www.boreastunnelling.com
– Borr Drilling  www.borrdrilling.com
– Boskalis  
www.boskalis.nl

C
– Cadeler www.cadeler.com
– Carnival Maritime  www.carnival-maritime.com
– Combifloat  www.combifloat.com
– Conquest Offshore www.conquestoffshore.com
– Cruise Commerce www.cruise-commerce.com
– Crystal Cruises  www.crystalcruises.com
– CSC Crewing  www.csc-crewing.com
– CSmart  www.csmartalmere.com

D
– Damen  www.damen.com
– Damen Shiprepair  www.damenshiprepair.com
– Delta Marine Crewing www.deltamarinecrewing.nl
– DEME www.deme-group.com
– DISA International  www.disa-international.com
– Disney Cruise Line  disneycruise.disney.go.com
– Dominion Marine Services www.dominionmarine.com

E – F – G
– EMAS  www.emasoffshore.com
– Eriks www.eriks.nl
– Eurest www.eurest.nl
– Fugro  www.fugro.nl
– Geo Plus www.geoplus.nl
– Global Offshore www.globaloffshore.nl
– Grupo R  www.grupor.com.mx

H – I – J
– Hebo Maritiemservice  www.hebo-maritiemservice.nl
– Heerema  www.heerema.com
– Herman Senior www.hermansr.com
– Holland America Line  
www.hollandamerica.com
– iPS Powerful People  www.ipspowerfulpeople.com
– Iskes Tugs  www.iskestugs.nl
– Jack-Up Barge  www.jackupbarge.com
– Jan De Nul (DCR)  www.jandenul.com
– Jumbo Maritime  www.jumbomaritime.nl

K – L
– Keppel Offshore & Marine  www.keppelom.com
– Koole Contractors www.koole.eu
– Koole Zaandam www.koole.com
– Kotug  www.kotug.com
– Lindblad Expeditions  www.expeditions.com
– Lowland International  www.lowland.com

M
– Mace Group  www.macegroup.com
– Maersk  www.maersk.com
– Maersk Drilling  www.maerskdrilling.com
– Marlow Navigation www.marlow-navigation.com
– M Restart  www.mrestart.nl
– Multraship  www.multraship.com

N
– NileDutch  www.niledutch.com
– Noble  www.noblecorp.com

O
– OAK Offshore  www.oakoffshore.com
– Oceanco www.oceancoyacht.com
– Oceanwide  www.oceanwidecrew.com
– Ocre Offshore Services www.ocre.nl
– Offshore Partners, The  www.theoffshorepartners.com
– Oord, Van  www.vanoord.com
– OOS International  www.oosinternational.com
– Orca Crew Services  www.orca-crew.com

P – Q – R
– P & O Ferries  www.poferries.nl
– Perenco www.perenco.com
– Redwave  www.redwave.nl
– RollDock  www.roll-group.com

S
– SAAM Smit Towage  www.saamsmit.com
– Scaldis  www.scaldis-smc.com
– Scenic Cruises  www.scenic.com.au
– Scylla  www.scylla.ch
– Seabourn  www.seabourn.com
– Seacontractors  www.seacontractors.com
– Seaway7  www.seaway7.com
– Shell  
www.shell.nl
– Sherekhan www.sherakhan.com
– Ship Accommodation www.ship-accommodation.com
– Smit Lamnalco www.smitlamnalco.com
– Smit Salvage  www.smit.com
– Snijder  www.snijder.nl
– Sodexo  www.sodexo.com
– Spliethoff  
www.spliethoff.com
– STC Group www.stc-group.nl
– Stena Drilling www.stena-drilling.com
– Stena Line www.stenaline.nl
– Stolt-Nielsen  
www.stolt-nielsen.com
– Subsea7  www.subsea7.com
– Svitzer  www.svitzer.com

T – U
– Telford Offshore www.telfordoffshore.com
– TOS  www.tos.nl
– Transocean  www.deepwater.com

V – W
– Viking Cruises  www.vikingrivercruises.com
– Virgin Voyages  www.virginvoyages.com
– Vroon  
www.vroon.nl
– Wagenborg  www.wagenborg.com
– Wijngaarden Marine Services, Van www.wijngaarden.com

X – Y – Z
– Y.CO www.y.co
– Yachts & Cruisers www.yachts-cruisers.com