Referenties (A – M)

Veel van onze relaties zijn werkzaam bij de navolgende bedrijven, maar daarnaast ook bij vele andere (internationale) ondernemingen!

Ik kan het bijna niet geloven; ben hier echt zo blij mee! Alsof ik een loterij win!

Wederom bedankt voor de supersnelle reactie en inzet! Top!

Wat zeggen relaties over ons: “Ben zo blij met uw hulp!

Je hebt me heel goed geholpen! Goede service en een fijn contact!

Wat zeggen relaties over ons: “Een aanrader voor alle zeevarenden!

Wat zeggen relaties over ons: “Bedankt voor de uitstekende service!

Wat zeggen relaties over ons: “Super, bedankt voor alle goede resultaten!

Wat zeggen relaties over ons: “Helemaal top. En bedankt voor de goede service!

Heel erg bedankt voor deze fijne manier van zaken doen!

Bedankt voor jullie snelle hulp/service! Ik zal jullie aanbevelen bij collega’s!

Wat zeggen relaties over ons: “Heel erg bedankt voor alle hulp!

Wat zeggen relaties over ons: “Tu es/vous êtes formidable!

Bedankt dat je alles zo snel hebt kunnen regelen, echt top!

Wat zeggen relaties over ons: “Een betere adviseur vind je niet!

Zeer content met de snelle afwikkeling en service!

Verder naar N – Z  –  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  –  Verder naar N – Z

A
– Acta Marine  www.actamarine.com
– Allseas  www.allseas.com
– ALP Maritime  www.alpmaritime.com
– Ampelmann  www.ampelmann.nl
– Anthony Veder www.anthonyveder.com
– Applus www.applus.com
– Atlas
Professionals  www.atlasprofessionals.com

B
– Baggerbedrijf De Boer  www.dutchdredging.nl
– Bark EUROPA  www.barkeuropa.nl
– BigLift  
www.bigliftshipping.com
– Boluda Towage www.boluda.eu
– Boreas Maritime  www.boreasmaritime.com
– Boreas Tunnelling  www.boreastunnelling.com
– Borr Drilling  www.borrdrilling.com
– Boskalis  
www.boskalis.nl
– Braveheart Maritime www.braveheartmarine.com

C
– Cadeler www.cadeler.com
– Carnival Maritime  www.carnival-maritime.com
– Combifloat  www.combifloat.com
– Conquest Offshore www.conquestoffshore.com
– Cruise Commerce www.cruise-commerce.com
– CSC Crewing  www.csc-crewing.com
– CSmart  www.csmartalmere.com

D
– Damen  www.damen.com
– Damen Shiprepair  www.damenshiprepair.com
– Delta Marine Crewing www.deltamarinecrewing.nl
– DEME www.deme-group.com
– DISA International  www.disa-international.com
– Disney Cruise Line  disneycruise.disney.go.com
– Dominion Marine Services www.dominionmarine.com

E – F – G
– EMAS  www.emasoffshore.com
– Eriks www.eriks.nl
– Eurest www.eurest.nl
– Faasse Dredging www.zandhandel.faassegroep.nl
– Fugro  www.fugro.nl
– Geo Plus www.geoplus.nl
– Global Offshore www.globaloffshore.co.uk
– Grupo R  www.grupor.com.mx

H – I – J
– Hapag-Lloyd www.hapag-lloyd.com
– Hebo Maritiemservice  www.hebo-maritiemservice.nl
– Heerema  www.heerema.com
– Helder Maritiem www.heldermaritiem.com
– 
Herbosch-Kiere www.herbosch-kiere.be
– Herman Senior www.hermansr.com
– Holland America Line  
www.hollandamerica.com
– Horizon Geosciences www.horizon-geosciences.com
– iPS Powerful People  www.ipspowerfulpeople.com
– Iskes Tugs  www.iskestugs.nl
– Jack-Up Barge  www.jackupbarge.com
– Jan De Nul (DCR)  www.jandenul.com
– Jumbo Maritime  www.jumbomaritime.nl

K – L
– Keppel Offshore & Marine  www.keppelom.com
– Koole Contractors www.koole.eu
– Koole Zaandam www.koole.com
– Kotug  www.kotug.com
– Lindblad Expeditions  www.expeditions.com
– Lowland International  www.lowland.com

M
– Mace Group  www.macegroup.com
– Maersk  www.maersk.com
– Maersk Drilling  www.maerskdrilling.com
– Marlow Navigation www.marlow-navigation.com
– MPR Marine www.mprmarine.com
– M Restart  www.mrestart.nl
– Multraship  www.multraship.com