Referenties

Veel van onze relaties zijn werkzaam bij de navolgende bedrijven, maar daarnaast ook bij vele andere (internationale) ondernemingen!

Wat zeggen relaties over ons: “Bedankt voor de uitstekende service!

Bedankt voor jullie snelle hulp/service! Ik zal jullie aanbevelen bij collega’s!

Wat zeggen relaties over ons: “Een aanrader voor alle zeevarenden!

Wat zeggen relaties over ons: “Ben zo blij met uw hulp!

Wederom bedankt voor de supersnelle reactie en inzet! Top!

Je hebt me heel goed geholpen! Goede service en een fijn contact!

Wat zeggen relaties over ons: “Een betere adviseur vind je niet!

Wat zeggen relaties over ons: “Heel erg bedankt voor alle hulp!

Zeer content met de snelle afwikkeling en service!

Wat zeggen relaties over ons: “Super, bedankt voor alle goede resultaten!

Heel erg bedankt voor deze fijne manier van zaken doen!

Wat zeggen relaties over ons: “Helemaal top. En bedankt voor de goede service!

Ik kan het bijna niet geloven; ben hier echt zo blij mee! Alsof ik een loterij win!

Bedankt dat je alles zo snel hebt kunnen regelen, echt top!

Wat zeggen relaties over ons: “Tu es/vous êtes formidable!

A
– Acta Marine  www.actamarine.com
– Allseas  
www.allseas.com
– Atlas Services Group  www.atlasservicesgroup.com

B
– Baggerbedrijf De Boer  
www.dutchdredging.nl
– Bark EUROPA  www.barkeuropa.nl
– BigLift  
www.bigliftshipping.com
– Boreas Maritime  www.boreasmaritime.com
– Boreas Tunnelling  www.boreastunnelling.com
– Borr Drilling  www.borrdrilling.com
– Boskalis  
www.boskalis.nl

C
– Carnival Maritime  www.carnival-maritime.com
– Conquest Offshore  www.conquestoffshore.com
– Crystal Cruises  www.crystalcruises.com
– CSC Crewing  www.csc-crewing.com
– CSmart  www.csmartalmere.com

D
– Damen  www.damen.com
– Delta Marine Crewing www.deltamarinecrewing.nl
– DISA International  www.disa-international.com
– Disney Cruise Line  disneycruise.disney.go.com
– Dockwise  www.dockwise.com

E
– EMAS  www.emasoffshore.com

F
– Fugro  www.fugro.nl

G
– Geo Plus www.geoplus.nl
– Grupo R  www.grupor.com.mx

H
– Heerema  www.heerema.com
– Holland America Line  www.hollandamerica.com

I
– iPS Powerful People  www.ipspowerfulpeople.com

J
– Jan De Nul (DCR)  www.jandenul.com
– Jumbo Maritime  www.jumbomaritime.nl

K
– Kotug  www.kotug.com

L
– Lindblad Expeditions  www.expeditions.com
– Lowland International  www.lowland.com

M
– Maersk  www.maersk.com
– Maersk Drilling  www.maerskdrilling.com
– Marlow Navigation  www.marlow-navigation.com
– M Restart  www.mrestart.nl
– Multraship  www.multraship.com

N
– NileDutch  www.niledutch.com
– Noble  www.noblecorp.com

O
– OAK Offshore  www.oakoffshore.com
– Oceanwide  
www.oceanwidecrew.com
– Ocre Offshore Services  www.ocre.nl
– Ocean Rig  www.ocean-rig.com
– Ocyan  www.ocyan-sa.com/en
– The Offshore Partners  www.theoffshorepartners.com
– Van Oord  www.vanoord.com
– OOS International  www.oosinternational.com
– Orca Crew Services  www.orca-crew.com

P
– P & O Ferries  www.poferries.nl

R
– RollDock  www.roll-group.com

S
– SAAM Smit Towage  www.saamsmit.com
– Scaldis  www.scaldis-smc.com
– Scenic Cruises  www.scenic.com.au
– Seacontractors  www.seacontractors.com
– Seaway Heavy Lifting  www.seawayheavylifting.com.cy
– Shell  
www.shell.nl
– Smit Lamnalco  www.smitlamnalco.com
– Smit Salvage  www.smit.com
– Spliethoff  www.spliethoff.com
– Stena Line  www.stenaline.nl
– Stolt-Nielsen  
www.stolt-nielsen.com
– Subsea7  www.subsea7.com

T
– Telford Offshore www.telfordoffshore.com
– Tideway  www.tideway.nl
– TOS  www.tos.nl
– Transocean  www.deepwater.com

V
– Van Oord  www.vanoord.com
– Viking Cruises  www.vikingrivercruises.com
– Virgin Voyages  www.virginvoyages.com
– Vroon  
www.vroon.nl

W
– Wagenborg  
www.wagenborg.com