Referenties (A – M)

Veel van onze relaties zijn werkzaam bij de navolgende bedrijven, maar daarnaast ook bij vele andere (internationale) ondernemingen!

Bedankt dat je alles zo snel hebt kunnen regelen, echt top!

Wat zeggen relaties over ons: “Heel erg bedankt voor alle hulp!

Bedankt voor jullie snelle hulp/service! Ik zal jullie aanbevelen bij collega’s!

Ik kan het bijna niet geloven; ben hier echt zo blij mee! Alsof ik een loterij win!

Wederom bedankt voor de supersnelle reactie en inzet! Top!

Je hebt me heel goed geholpen! Goede service en een fijn contact!

Wat zeggen relaties over ons: “Een aanrader voor alle zeevarenden!

Zeer content met de snelle afwikkeling en service!

Wat zeggen relaties over ons: “Bedankt voor de uitstekende service!

Wat zeggen relaties over ons: “Super, bedankt voor alle goede resultaten!

Wat zeggen relaties over ons: “Een betere adviseur vind je niet!

Wat zeggen relaties over ons: “Helemaal top. En bedankt voor de goede service!

Heel erg bedankt voor deze fijne manier van zaken doen!

De laagdrempelige manier van communiceren doet mij altijd veel deugd.

Wat zeggen relaties over ons: “Ben zo blij met uw hulp!

Wat zeggen relaties over ons: “Tu es/vous êtes formidable!

Verder naar N – Z  –  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  –  Verder naar N – Z

A
– Acta Marine  www.actamarine.com
– Allseas  www.allseas.com
– ALP Maritime  www.alpmaritime.com
– Amasus Shipping  www.amasus.nl
– Ampelmann www.ampelmann.nl
– Anthony Veder www.anthonyveder.com
– Applus www.applus.com
– Arosa River Cruises www.arosa-cruises.com
– Atlas
Professionals  www.atlasprofessionals.com
– Azamara Cruises www.azamara.com

B
– Baggerbedrijf De Boer  www.dutchdredging.nl
– Barge Master www.barge-master.com
– Bark EUROPA www.barkeuropa.nl
– BigLift  
www.bigliftshipping.com
– Boluda Towage www.boluda.eu
– Boreas Maritime  www.boreasmaritime.com
– Boreas Tunnelling  www.boreastunnelling.com
– Borr Drilling  www.borrdrilling.com
– Boskalis  
www.boskalis.com
– Braveheart Maritime www.braveheartmarine.com

C
– Cadeler www.cadeler.com
– Carnival Maritime  www.carnival-maritime.com
– Combifloat  www.combifloat.com
– Cruise Commerce www.cruise-commerce.com
– CSC Crewing  www.csc-crewing.com
– CSmart  www.csmartalmere.com
– C-Ventus  www.c-ventus.com

D
– Damen  www.damen.com
– Damen Shiprepair  www.damenshiprepair.com
– Delta Marine Crewing www.deltamarinecrewing.nl
– DEME www.deme-group.com
– DISA International  www.disa-international.com
– Disney Cruise Line  disneycruise.disney.go.com
– DutchCharterGroup www.dutchchartergroup.com
– Dutch Offshore www.dutchoffshore.com
– Dutch Offshore Contractors www.dutchoffshorecontractors.com

E – F – G
– EMAR Offshore Services www.emaroffshoreservices.com
– Eriks www.eriks.nl
– Eurest www.eurest.nl
– EYOS Expeditions www.eyos-expeditions.com
– Faasse Dredging www.zandhandel.faassegroep.nl
– Fugro  www.fugro.nl
– Geo Plus www.geoplus.nl
– Global Offshore www.globaloffshore.co.uk

H – I – J
– Hapag-Lloyd www.hapag-lloyd.com
– Hebo Maritiemservice  www.hebo-maritiemservice.nl
– Heerema  www.heerema.com
– Helder Maritiem www.heldermaritiem.com
– 
Herbosch-Kiere www.herbosch-kiere.be
– Herik, Van den www.herik.nl
– Herman Senior www.hermansr.com
– Holland America Line  
www.hollandamerica.com
– Horizon Geosciences www.horizon-geosciences.com
– iPS Powerful People  www.ipspowerfulpeople.com
– Iskes Tugs  www.iskestugs.nl
– Jack-Up Barge  www.jackupbarge.com
– Jan De Nul (DCR)  www.jandenul.com
– Jifmar Offshore Services  www.jifmar.net
– Jumbo Maritime  
www.jumbomaritime.nl

K – L
– Keppel Offshore & Marine  www.keppelom.com
– Koole Contractors www.koole.eu
– Koole Zaandam www.koole.com
– Kotug  www.kotug.com
– Lindblad Expeditions  www.expeditions.com
– Lowland International  www.lowland.com

M
– Mace Group  www.macegroup.com
– Maersk  www.maersk.com
– Marlow Navigation www.marlow-navigation.com
– M Restart  www.mrestart.nl
– Muehlhan www.muehlhan.com
– Mulder Shipyard   www.muldershipyard.nl
– Multraship  www.multraship.com