Referenties (A – M)

Veel van onze relaties zijn werkzaam bij de navolgende bedrijven, maar daarnaast ook bij vele andere (internationale) ondernemingen!

Je hebt me heel goed geholpen! Goede service en een fijn contact!

Bedankt voor jullie snelle hulp/service!¬†Ik zal jullie aanbevelen bij collega’s!

Heel erg bedankt voor deze fijne manier van zaken doen!

Wederom bedankt voor de supersnelle reactie en inzet! Top!

Bedankt dat je alles zo snel hebt kunnen regelen, echt top!

Wat zeggen relaties over ons: “Helemaal top. En bedankt voor de goede service!

Wat zeggen relaties over ons: “Super, bedankt voor alle goede resultaten!

Zeer content met de snelle afwikkeling en service!

Wat zeggen relaties over ons: “Ben zo blij met uw hulp!

Wat zeggen relaties over ons: “Heel erg bedankt voor alle hulp!

Ik kan het bijna niet geloven; ben hier echt zo blij mee! Alsof ik een loterij win!

Wat zeggen relaties over ons: “Tu es/vous √™tes formidable!

Wat zeggen relaties over ons: “Bedankt voor de uitstekende service!

Wat zeggen relaties over ons: “Een betere adviseur vind je niet!

Wat zeggen relaties over ons: “Een aanrader voor alle zeevarenden!

Wat zeggen relaties over ons: “Hartelijk bedankt voor de goede service. De openheid en laagdrempelige manier van communiceren doet mij altijd veel deugd.

Verder naar N –¬†Z¬† –¬† A¬† B¬† C¬† D¬† E¬† F¬† G¬† H¬† I¬† J¬† K¬† L¬† M¬† –¬† Verder naar N –¬†Z

A
РActa Marine  www.actamarine.com
РAllseas  www.allseas.com
РALP Maritime  www.alpmaritime.com
РAmasus Shipping  www.amasus.nl
– Ampelmann www.ampelmann.nl
– Anthony Veder www.anthonyveder.com
– Applus www.applus.com
– Atlas
Professionals  www.atlasprofessionals.com
– Azamara Cruises www.azamara.com

B
РBaggerbedrijf De Boer  www.dutchdredging.nl
РBark EUROPA  www.barkeuropa.nl
РBigLift  
www.bigliftshipping.com
– Boluda Towage www.boluda.eu
РBoreas Maritime  www.boreasmaritime.com
РBoreas Tunnelling  www.boreastunnelling.com
РBorr Drilling  www.borrdrilling.com
РBoskalis  
www.boskalis.com
– Braveheart Maritime www.braveheartmarine.com

C
– Cadeler www.cadeler.com
РCarnival Maritime  www.carnival-maritime.com
РCombifloat  www.combifloat.com
– Cruise Commerce www.cruise-commerce.com
РCSC Crewing  www.csc-crewing.com
РCSmart  www.csmartalmere.com

D
РDamen  www.damen.com
РDamen Shiprepair  www.damenshiprepair.com
– Delta Marine Crewing www.deltamarinecrewing.nl
– DEME www.deme-group.com
РDISA International  www.disa-international.com
РDisney Cruise Line  disneycruise.disney.go.com
– Dominion Marine Services www.dominionmarine.com
– DutchCharterGroup www.dutchchartergroup.com
– Dutch Offshore www.dutchoffshore.com
– Dutch Offshore Contractors www.dutchoffshorecontractors.com

E – F – G
– EMAR Offshore Services www.emaroffshoreservices.com
РEMAS  www.emasoffshore.com
– Eriks www.eriks.nl
– Eurest www.eurest.nl
– EYOS Expeditions www.eyos-expeditions.com
– Faasse Dredging www.zandhandel.faassegroep.nl
РFugro  www.fugro.nl
– Geo Plus www.geoplus.nl
– Global Offshore www.globaloffshore.co.uk

H – I – J
– Hapag-Lloyd www.hapag-lloyd.com
РHebo Maritiemservice  www.hebo-maritiemservice.nl
РHeerema  www.heerema.com
– Helder Maritiem www.heldermaritiem.com
–¬†
Herbosch-Kiere www.herbosch-kiere.be
– Herik, Van den www.herik.nl
– Herman Senior www.hermansr.com
РHolland America Line  
www.hollandamerica.com
– Horizon Geosciences www.horizon-geosciences.com
РiPS Powerful People  www.ipspowerfulpeople.com
РIskes Tugs  www.iskestugs.nl
РJack-Up Barge  www.jackupbarge.com
РJan De Nul (DCR)  www.jandenul.com
РJumbo Maritime  www.jumbomaritime.nl

K – L
РKeppel Offshore & Marine  www.keppelom.com
– Koerts International Towing Service www.koerts-its.eu
– Koole Contractors www.koole.eu
– Koole Zaandam www.koole.com
РKotug  www.kotug.com
–¬†Lindblad Expeditions¬†¬†www.expeditions.com
РLowland International  www.lowland.com

M
РMace Group  www.macegroup.com
РMaersk  www.maersk.com
РMaersk Drilling  www.maerskdrilling.com
– Marlow Navigation www.marlow-navigation.com
– MPR Marine www.mprmarine.com
РM Restart  www.mrestart.nl
РMulder Shipyard   www.muldershipyard.nl
РMultraship  www.multraship.com