Referenties (N – Z)

Veel van onze relaties zijn werkzaam bij de navolgende bedrijven, maar daarnaast ook bij vele andere (internationale) ondernemingen!

Wederom bedankt voor de supersnelle reactie en inzet! Top!

Je hebt me heel goed geholpen! Goede service en een fijn contact!

Wat zeggen relaties over ons: “Ben zo blij met uw hulp!

De laagdrempelige manier van communiceren doet mij altijd veel deugd.

Ik kan het bijna niet geloven; ben hier echt zo blij mee! Alsof ik een loterij win!

Bedankt voor jullie snelle hulp/service! Ik zal jullie aanbevelen bij collega’s!

Wat zeggen relaties over ons: “Een betere adviseur vind je niet!

Zeer content met de snelle afwikkeling en service!

Wat zeggen relaties over ons: “Helemaal top. En bedankt voor de goede service!

Heel erg bedankt voor deze fijne manier van zaken doen!

Wat zeggen relaties over ons: “Heel erg bedankt voor alle hulp!

Wat zeggen relaties over ons: “Tu es/vous êtes formidable!

Wat zeggen relaties over ons: “Bedankt voor de uitstekende service!

Wat zeggen relaties over ons: “Super, bedankt voor alle goede resultaten!

Bedankt dat je alles zo snel hebt kunnen regelen, echt top!

Wat zeggen relaties over ons: “Een aanrader voor alle zeevarenden!

Terug naar A – M  –  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  –  Terug naar A – M

N
– Nansen Polar Expeditions  www.wefollowheroes.com
– Nautic Jobs  www.nauticjobs.nl
– NautilusLog  www.nautiluslog.com
– Noble  www.noblecorp.com
– N-Sea  www.n-sea.com

O
– OAK Offshore  www.oakoffshore.com
– Oceanco www.oceancoyacht.com
– Oceanwide  www.oceanwidecrew.com
– Ocre Offshore Services www.ocre.nl
– Offshore Partners, The  www.theoffshorepartners.com
– Onstream www.onstreamgroup.com
– Oord, Van  www.vanoord.com
– OOS International  www.oosinternational.com
– Orca Crew Services  www.orca-crew.com

P – Q
– P & O Ferries  www.poferries.nl
– Perenco www.perenco.com
– Petrodec www.petrodec.eu
– Pon-CAT www.pon-cat.com
– PVE Cranes www.pvecranes.com

R
– Red Box Energy Services www.redboxgroup.com
– Redwave  www.redwave.nl
– Redwise  www.redwise.com
– RollDock  www.roll-group.com

S
– Scaldis  www.scaldis-smc.com
– Scenic Cruises  www.scenic.com.au
– Scylla  www.scylla.ch
– Seabourn  www.seabourn.com
– Seacontractors  www.seacontractors.com
– Seadream Yacht Club  www.seadream.com
– Seaway7  www.seaway7.com
– Shell  
www.shell.nl
– Sherekhan www.sherakhan.com
– Ship Accommodation www.ship-accommodation.com
– Siem Offshore www.siemoffshore.com
– Silver Sea www.silversea.com
– Smit Lamnalco www.smitlamnalco.com
– Smit Salvage  www.smit.com
– Snijder  www.snijder.nl
– Sodexo  www.sodexo.com
– Spliethoff  
www.spliethoff.com
– STC Group www.stc-group.nl
– Stee Offshore, Van  www.vansteeoffshore.com
– Stena Drilling www.stena-drilling.com
– Stena Line www.stenaline.nl
– Stolt-Nielsen  
www.stolt-nielsen.com
– Strohm  www.strohm.eu
– Subsea7  www.subsea7.com
– Svitzer www.svitzer.com
– Swift Drilling www.swiftdrilling.com

T – U
– Tarbit Shipping www.tarbit.se
– Tauck www.tauck.co.uk
– Telford Offshore www.telfordoffshore.com
– TOS  www.tos.nl
– Transocean  www.deepwater.com

V
– V.Ships  www.vgrouplimited.com
– Viking Cruises  www.vikingrivercruises.com
– Virgin Voyages  www.virginvoyages.com
– Vroon  
www.vroon.nl

W
– Wagenborg  www.wagenborg.com
– Wajer Yachts www.wajer.com
– Weststar Aviation www.weststar-aviation.aero
– Workships www.workships.nl
– Worley www.worley.com
– Wijngaarden Marine Services, Van www.wijngaarden.com
– Wijnne Barends www.wijnnebarends.com

X – Y – Z
– Y.CO www.y.co
– Yachts & Cruisers www.yachts-cruisers.com
– Zeeman Mariflex www.zeemanmariflex.nl