Referenties (N – Z)

Veel van onze relaties zijn werkzaam bij de navolgende bedrijven, maar daarnaast ook bij vele andere (internationale) ondernemingen!

Je hebt me heel goed geholpen! Goede service en een fijn contact!

Wat zeggen relaties over ons: “Super, bedankt voor alle goede resultaten!

Bedankt dat je alles zo snel hebt kunnen regelen, echt top!

Wat zeggen relaties over ons: “Een betere adviseur vind je niet!

Zeer content met de snelle afwikkeling en service!

Bedankt voor jullie snelle hulp/service!¬†Ik zal jullie aanbevelen bij collega’s!

Wat zeggen relaties over ons: “Helemaal top. En bedankt voor de goede service!

Wat zeggen relaties over ons: “Bedankt voor de uitstekende service!

Wederom bedankt voor de supersnelle reactie en inzet! Top!

Wat zeggen relaties over ons: “Heel erg bedankt voor alle hulp!

Heel erg bedankt voor deze fijne manier van zaken doen!

Wat zeggen relaties over ons: “Tu es/vous √™tes formidable!

Wat zeggen relaties over ons: “Hartelijk bedankt voor de goede service. De openheid en laagdrempelige manier van communiceren doet mij altijd veel deugd.

Wat zeggen relaties over ons: “Een aanrader voor alle zeevarenden!

Wat zeggen relaties over ons: “Ben zo blij met uw hulp!

Ik kan het bijna niet geloven; ben hier echt zo blij mee! Alsof ik een loterij win!

Terug naar A – M¬† –¬† N¬† O¬† P¬† Q¬† R¬† S¬† T¬† U¬† V¬† W¬† X¬† Y¬† Z¬† –¬† Terug naar A – M

N
РNansen Polar Expeditions  www.wefollowheroes.com
РNautic Jobs  www.nauticjobs.nl
РNoble  www.noblecorp.com

O
РOAK Offshore  www.oakoffshore.com
– Oceanco www.oceancoyacht.com
РOceanwide  www.oceanwidecrew.com
– Ocre Offshore Services www.ocre.nl
РOffshore Partners, The  www.theoffshorepartners.com
– Onstream www.onstreamgroup.com
РOord, Van  www.vanoord.com
РOOS International  www.oosinternational.com
РOrca Crew Services  www.orca-crew.com

P – Q
РP & O Ferries  www.poferries.nl
РParagon Offshore  www.paragonoffshore.com
– Perenco www.perenco.com
– Petrodec www.petrodec.eu
– Pon-CAT www.pon-cat.com
– PVE Cranes www.pvecranes.com

R
– Red Box Energy Services www.redboxgroup.com
РRedwave  www.redwave.nl
РRedwise  www.redwise.com
РRollDock  www.roll-group.com

S
РScaldis  www.scaldis-smc.com
РScenic Cruises  www.scenic.com.au
РScylla  www.scylla.ch
РSeabourn  www.seabourn.com
РSeacontractors  www.seacontractors.com
РSeadream Yacht Club  www.seadream.com
РSeaway7  www.seaway7.com
РShell  
www.shell.nl
– Sherekhan www.sherakhan.com
– Ship Accommodation www.ship-accommodation.com
– Siem Offshore www.siemoffshore.com
– Silver Sea www.silversea.com
– Smit Lamnalco www.smitlamnalco.com
РSmit Salvage  www.smit.com
РSnijder  www.snijder.nl
РSodexo  www.sodexo.com
РSpliethoff  
www.spliethoff.com
– STC Group www.stc-group.nl
– Stena Drilling www.stena-drilling.com
– Stena Line www.stenaline.nl
– ST Marine www.marinesupport.nl
РStolt-Nielsen  
www.stolt-nielsen.com
РStrohm  www.strohm.eu
РSubsea7  www.subsea7.com
– Svitzer www.svitzer.com
– Swift Drilling www.swiftdrilling.com

T – U
– Telford Offshore www.telfordoffshore.com
РTOS  www.tos.nl
РTransocean  www.deepwater.com

V
РV.Ships  www.vgrouplimited.com
РViking Cruises  www.vikingrivercruises.com
РVirgin Voyages  www.virginvoyages.com
РVroon  
www.vroon.nl

W
РWagenborg  www.wagenborg.com
– Wajer Yachts www.wajer.com
– Workships www.workships.nl
– Wijngaarden Marine Services, Van www.wijngaarden.com
– Wijnne Barends www.wijnnebarends.com

X – Y – Z
– Y.CO www.y.co
– Yachts & Cruisers www.yachts-cruisers.com
– Zeeman Mariflex www.zeemanmariflex.nl